Nový Kendamil
Predstavujeme nový Kendamil
20. 04. 2023

Predstavujeme nový Kendamil

Kendamil Kendamil

Nové dojčenské a batoľacie mlieka Kendamil Premium a Kendamil BIO Nature sú inšpirované tým najlepším z prírody. Základom nových vylepšených receptúr je predovšetkým plnotučné kravské mlieko od voľne pasúcich sa kráv s prirodzeným obsahom mliečneho tuku. Táto receptúra vznikla na základe 60-ročného výskumu a vývoja a bola inšpirovaná zložením materského mlieka. Špeciálny postup zabezpečuje príjemnú mliečnu chuť.

Pokračovacie a batoľacie mlieka Kendamil Premium a Kendamil BIO Nature obsahujú kyselinu dokosahexaénovú (DHA) rastlinného pôvodu, ktorú získavame z morských rias.

Plnotučné mlieko kráľovskej kvality

Benefit Kendamil mlieka

Z plnotučného mlieka

Benefit Kendamil mlieka

Oligosacharid materského mlieka (3´GL)

Benefit Kendamil mlieka

Prebiotiká GOS1 a FOS2

Benefit Kendamil mlieka

DHA rastlinného pôvodu3

Benefit Kendamil mlieka

Bez palmového oleja, rybieho oleja a sóje

Benefit Kendamil mlieka

Príjemná mliečna chuť

Kendamil Premium sme vylepšili zvnútra aj zvonka. Pokračovacie a batoľacie mlieka sú obohatené o kombináciu prebiotík (GOS a FOS) a oligosacharidy materského mlieka HMO (3’GL).

Nový design obalu mliek Kendamil Premium, ktorý len tak neprehliadnete, je plne recyklovateľný. Záleží nám totiž nielen na našich najmilovanejších, ale aj na našej planéte.

Pre rodičov, ktorí preferujú biopotraviny, je vhodným variantom Kendamil BIO Nature. Základom dojčenských a batoľacích mliek Kendamil BIO Nature je plnotučné BIO mlieko z ekologických fariem, ktoré je obohatené o oligosacharid materského mlieka HMO (3´GL) a prebiotické oligosacharidy GOS. Obal tejto rady mliek je taktiež plne recyklovateľný.

Mlieka Kendamil Premium sú v predaji od 20. 4. 2023 a Kendamil BIO Nature od 19. 5. 2023 na našom oficiálnom e-shope Healthfactory.sk a u ďalších predajcov.

Top