Vitajte vo svete

SKUTOČNÉHO RODIČOVSTVA

Vitajte vo svete

SKUTOČNÉHO RODIČOVSTVA

Rodič je pre nás ktokoľvek, kto dieťaťu venuje starostlivosť a lásku. Nehľadíme na vek, vzhľad, pohlavie ani orientáciu. Ukazujeme realitu so všetkými kladmi aj zápormi. Vieme, že spokojnosť bábätka ide ruka v ruke so spokojnosťou rodiča. Kendamil pomáha toto obojstranné šťastie udržiavať.
Kráľovská voľba rodičov aj detí
#RodičomBezFiltra

Ďakujeme, že ste nám ukázali reálne situácie z vášho rodinného života, ktorými by ste sa normálne na Instagrame nepochválili. Bez filtrov a bez úprav. Pretože aj také chvíle k rodičovstvu patria a nič to nemení na tom, ako veľmi svojich blízkych milujeme. Teší nás, že ste nám pomohli tútomyšlienku rozšíriť a zostávate #RodičomBezFiltra.

Ďalšie fotky nájdete na Instagrame pod hashtagom
#rodicombezfiltra.

Ako vyzerá

správny

skutočný

rodič?

Na dieťa sú príliš starí.
Na dieťa sú príliš starí.
Každé dieťa potrebuje matku aj otca.
Každé dieťa potrebuje matku aj otca.
Otec má zarábať, matka sa má starať o dieťa.
Otec má zarábať, matka sa má starať o dieťa.

Poďme to skúsiť bez predsudkov

Manifest

skutočného rodičovstva

Bez rozdielu

Otec samoživiteľ, dve maminky, starší súrodenec alebo napríklad starý rodič. Stereotypný obrázok univerzálneho rodiča u nás neexistuje.

Bez kompromisov

Rodičovstvo nezľahčujeme, súhlasíme, že je náročné. Ale tiež veríme, že dieťa môžete nakŕmiť napríklad po zdolaní horskej túry alebo počas pracovnej porady.

Bez príkras

A tiež je to pekná fuška. Na nikoho nekladieme nerealistické očakávania, naopak vychádzame z vašich príbehov. So všetkými vzostupmi aj pádmi.
Cesta k vyvráteniu stereotypov bude dlhá, ale sme odhodlaní sa na ňu vydať.
Idete do toho s nami?
Top