O nás

Kvalitné a prémiové
produkty pre slovenský trh

Sme rodinná firma Health Academy, s.r.o., a dlho sme hľadali kvalitné produkty, pretože vám chceme ponúknuť kvalitu, o ktorej sme sami presvedčení. Veľa mladých rodín okolo nás sa sťažovalo, že ich bábätká majú problémy s trávením a boľavým bruškom.

Hľadali sme preto produkt, ktorý na slovenskom trhu ešte nie je, je kvalitný, prémiový a jedinečný svojim zložením. Keď sme objavili produkty Kendamil, vedeli sme, že je to tá správna voľba.

Veríme, že je to to najlepšie, čo vám môžeme ponúknuť, pretože zdravé a spokojné bábätko znamená šťastnú rodinu. To je to, čo nám dáva zmysel a prečo nás naša práca baví.

Čo o nás hovoria?

Aj my ďakujeme všetkým, s ktorými môžeme spolupracovať.

O Kendal Nutricare

Kendal Nutricare je britská farmaceutická výskumná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu produktov na svetovej úrovni. Vyrába širokú škálu produktov od výživy pre dojčatá, detské kaše až po výživové doplnky pre dospelých. Špecializuje sa aj na výrobu doplnkov bez alergénov, laktózy, lepku až po kompletné jedlá.

Spoločnosť Kendal Nutricare, ktorá produkuje mlieko Kendamil, je rodinou spoločnosťou zamestnávajúcou najlepších odborníkov v oblasti dojčenskej výživy, ktorí majú skúsenosti s výrobou dojčenskej výživy viac ako 50 rokov.

Výroba mliek spoločnosti Kendal začala už v roku 1962 a odvtedy sa tešia veľkej obľube. Pri vývoji tohto mlieka tak mohli spoliehať na roky vyskúšané postupy obohatené o nové metódy, ktoré robia mlieko Kendamil tak výnimočným.

Top