Rozprávkove balenia mliek Kendamil
Kendamil v rozprávkovo výhodnom balení
30. 11. 2022

Kendamil v rozprávkovo výhodnom balení

Že darčeky patria len k Vianociam, k narodeninám alebo k sviatku? Potom nech je teda s Kendamilom sviatočných dní čo najviac! Napríklad vďaka cenovo výhodnému trojbaleniu prémiového mlieka, ktoré deťom a ich rodičom prináša špeciálnu rozprávkovú edíciu s bábkovým divadlom. Vďaka nej majú možnosť stráviť spolu viac krásneho času, a to je predsa darček na nezaplatenie.

Kartónový obal, ktorý by inak skončil v kontajneri na triedený odpad, premení vďaka premyslenej grafike mamičiek alebo oteckov na domáce bábkové divadlo. Podľa toho, či svojim ratolestiam kúpia pokračovacie, alebo batoľacie mlieko, získajú aj špeciálne navrhnutú škatuľu. A z tej potom jednoducho vykúzlia scénu, na ktorej deťom rozohrajú príbeh O veľkej repe alebo O troch prasiatkach. Stačia na to len nožnice, lepidlo, trocha šikovnosti a za necht hereckého talentu.

Rozprávkove balenia mliek KendamilRozprávkove balenia mliek KendamilRozprávkove balenia mliek KendamilRozprávkove balenia mliek KendamilRozprávkove balenia mliek KendamilRozprávkove balenia mliek Kendamil

  • Menšie deti, ktorým rodičia kúpia rozprávkové balenie s Kendamilom 2, sa na príbehu O troch prasiatkach naučia, že byť lenivý sa nevypláca.
  • Väčším deťom, ktorým rodičia zaobstarajú rozprávkové balenie s Kendamilom 3, môžu na rozprávke O veľkej repe zábavnou formou vysvetliť, že keď sa odmala naučia spolupracovať, dosiahnu toho v živote oveľa viac.

Kde balenie môžete kúpiť?

Rozprávkové balenie prémiového mlieka Kendamil je dostupné v e-shope www.healthfactory.sk, ktorý je oficiálnym distribútorom mlieka Kendamil, a k dispozícii je aj u vybraných partnerov.

YouTube video
Top