Rodičia majú jasno: Produktom roku 2021 je dojčenské mlieko Kendamil
23. 05. 2022

Rodičia majú jasno: Produktom roku 2021 je dojčenské mlieko Kendamil

Medzi všetkými dojčenskými mliekami na slovenskom trhu si rodičia vybrali Kendamil 3 a zvolili ho Produktom roku 2021. Na prvé miesto v kategórii Dojčenské mlieka Kendamil 3 vystrelil záujem rodičov, ktorí si o ňom vyhľadávali informácie v slovenských e-shopoch, vysoký počet predaných kusov aj hodnotenie samotného mlieka.

Nakupujúce mamičky a oteckovia pozitívne hodnotili zloženie mlieka Kendamil 3 a fakt, že je ako jediné na slovenskom trhu vyrobené z poctivého plnotučného mlieka. Oceňovali jeho chuť a príjemnú vôňu, čo v recenziách jednoducho popísali tak, že ich deťom skrátka chutí. Ďalej oceňovali zloženie mlieka aj to, že po ňom deti nezvracajú, a páči sa im aj praktické balenie a ľahká príprava.

Pre rodičov je však dôležitá aj cena mlieka. A tu označili vzhľadom na jeho kvalitu za priaznivú. Všetci, ktorí Kendamil 3, zakúpili, ho odporúčajú ďalším rodičom. Za to aj za priazeň im veľmi ďakujeme a môžeme sľúbiť, že rovnakú starostlivosť venujeme všetkým produktom značky Kendamil. To preto, aby sme rodičom pomáhali v ich starostlivosti o deti a naplnili našu misiu: Prinášať na slovenský trh tú najkvalitnejšiu výživu pre všetkých najmilovanejších.

Súťaž Produkt Roku každoročne vyhlasuje spoločnosť Heureka Group, ktorá zároveň prevádzkuje nákupného radcu Heureka.sk. Na recenzie dojčenského mlieka Kendamil 3 sa môžete pozrieť tu.

Top